Ретро: Нефтохимик –Левски (София) 5:1

$
0
0

На 24 февруари 1996 г. Нефтохимик (Бургас) побеждава Левски (София) с разгромното 5:1. Резултатът за домакините открива Иван Тенев в 24-тата минута. Следват две дузпи за бургаския отбор, които са реализирани от Красимир Димитров. В 58-мата минута резултатът е покачен на 4:0 от Станимир Димитров. Дончо Донев вкарва почетното попадение за “сините” в 68-мата минута, но това не е всичко – 18 минути преди края на редовното време Веселин Петков оформя крайният резултат – Нефтохимик 5:1 Левски.

В състава на Нефтохимик, с треньор Димитър Димитров-Херо, личат имената на Радостин Кишишев, Велиян Парушев, Тодор Киселичков, Митко Трендафилов и Илия Груев.

Срещата се играе пред 15 000 зрители на стадион “Лазур” в Бургас.

Промо: Ако сте фенове на онлайн залагането – може да се възползвате от първоначалния бонус на bet365, който е в размер на 100 лв. при депозит на същата сума.